Gallery


Puspanita JPS Malaysia
Ahli Jawatankuasa PDF Print E-mail

SENARAI AJK DAN WAKIL BAHAGIAN 2014-2015

 

Penasihat
YBhg. Dato' Sri Ir. Hj. Ahmad Husaini bin Sulaiman

Pengerusi
YBhg. Datin Sri Hajah Norliyati binti Hj. Said

Timbalan Pengerusi

Setiausaha I
Pn. Atikah binti Shafie

Setiausaha II
Pn. Hjh. Maslina binti Abdul Kadir

Bendahari I
Pn. Rosnizawati binti Roslan

Bendahari II
Pn. Nor Sham binti Hasim

Juruaudit
Pn. Vasukey Palany Kumar
Pn. Hjh. Kelsom binti Alias

Biro Kebajikan, Agama & ASH
Pn. Norizan binti Ahmad
Cik Hazalizah binti Hj. Hamzah
Pn. Nor Asiken binti Alias

Biro Sukan
Pn. Teh Ah Yeow
Pn. Nor Hayati binti Fadzil

Biro Sosial
Pn. Juliana binti Abdullah
Pn. Shamsul Zuraida binti Zainuddin

Biro Alam Bina Lestari
Pn. Farrah Hafiza binti Zulkipli
Cik Nurrul Hakimie binti Mohamed Tarmizi

Biro Kesihatan
Pn. Noor Hajar binti Mohd Noor
Pn. Azira binti Tambi Chek

Biro Pendidikan
Pn. Siti Khadijah binti Rashid 
Pn. Lailatulakma binti Kamarazaman

Biro Pembangunan Keluarga
Pn. Sapuar binti Abdul Rahman
Pn. Natalia Puspa Dewi binti Pelipus

Biro Kepenggunaan & Perundangan
Pn. Shafizawati binti Nazirrudin
Pn. Hashida binti Hamdan

Biro Keusahawanan
Pn. Noorlizawathy binti Md. Nor
Pn. Nurwahidah binti Hj. Abdul Rahman

Biro ICT, Seranta & Penerbitan
Pn. Norhidayah binti Zakaria
Pn. Siti Sarah binti Mohd Ismail

 


 

Wakil Bahagian

Bahagian Audit Prestasi
Pn. Rafidah binti Hamzah

Bahagian Bangunan dan Infrastruktur
Pn. Mazlina binti Abdul Halim

Bahagian Khidmat Pengurusan
Cik Halimaton Saadiah binti Arifin

Bahagian Korporat
Pn. Noor Haslina binti Kamaludin

Bahagian Pembangunan Modal Insan
Pn. Norhayati binti Fadzil

Bahagian Pengurusan Banjir
Pn. Ida Royani binti Mohd Isa

Bahagian Pengurusan Maklumat
Pn. Siti Mahani binti Adam

Bahagian Pengurusan Sumber Air dan Hidrologi
Pn. Cik Natrah binti A Rahim

Bahagian Perkhidmatan Mekanikal dan Elektrikal Ipoh
Pn. Norsafina binti Ahmad Subian

Bahagian Perkhidmatan Mekanikal dan Elektrikal Kuala Lumpur
Pn. Rahmah binti Mohd Ramli

Bahagian Projek Khas
Pn. Norhafizah binti Abdul Bari Arbee

Bahagian Rekabentuk dan Empangan
Pn. Belinda binti Adzmi

Bahagian Saliran Mesra Alam
Pn. Zanariah binti Abdullah

Bahagian Ukur Bahan dan Pengurusan Kontrak
Pn. Ismawati binti Ismail

Seksyen Sungai
Pn. Nurhana Masazing binti Abdullah

Seksyen Pantai
Pn. Noorisah binti Mohd. Isa

HTC
Pn. Sarvamudthy a/p Sinnasamy

Pusat Kawalan SMART
Pn. Natalia Puspa Dewi binti Pelipus

JPS WP Kuala Lumpur
Pn. Fairuza binti Misyan

JPS WP Putrajaya
Pn. Wan Ainul Syazila binti Zulkafli